מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור מבית ספידגרף
כרטיסי ביקור מבית ספידגרף

כרטיס ביקור איכותי, הוא המפתח להצלחת העסק שלך. כרטיס הביקור מעניק הצצה ראשונית אל מהות העסק שלך, מגדיר את ייעודו ואת הסגנון האישי שלך. כאשר מחפשים לעשות הדפסת כרטיסי ביקור, חשוב לעשות זאת באופן מקצועי, על מנת שהכרטיס יהווה ביטוי נאמן לסגנון ולאופי העסק. אין סגנון אחד שיהיה נכון עבור כל העסקים, ואין נכון או לא נכון.

 

הדפסת כרטיסי ביקור

כל אדם הוא בעל אופי מיוחד וסגנון אישי בלעדי. כרטיס הביקור אמור לשקף את הייחודיות של בעל העסק, אך גם להגדיר אותו בצורה המדויקת ביותר שיש. כרטיס שהוא מיוחד, אבל לא עולה ממנו בבירור מהות העסק. הוא כרטיס מבוזבז. מאידך, כרטיס שמשדר מסר מסוים, אך התוכן שלו נוגד את אותו המסר, הוא כרטיס מבלבל.

הדפסת כרטיסי ביקור בבית הדפוס ספידגרף

הדפסת כרטיסי ביקור

אנשי בית דפוס ספידגרף, המומחים בהדפסה, מדפיסים כרטיסי ביקור איכותיים ומקצועיים. הצוות שלנו מלווה את הלקוח מההתחלה ועד הסוף. החל משלב קבלת ההחלטה לגבי הצבעים וכלה בהתאמת המראה הוויזואלי לנוסח הכיתוב. תוכלו לבחור כרטיס ביקור ממבחר הדגמים הגדול שבקטלוג המופיע באתר, או לעצב בעצמכם כרטיס ביקור באמירה אישית ומקורית. בכל מקרה הצוות שלנו יסייע לכם משלב הפנייה הראשונית ועד קבלת הכרטיסים לידיכם.

כרטיסי ביקור, ניתן להדפיס על סוגי נייר שונים ומגוונים. החל מכרטיס ביקור פשוט ובסיסי בו מופיע מידע רלוונטי בלבד וכלה בכרטיס יוקרתי המשלב הטבעה מוזהבת או עיטורים מיוחדים. כמו כן ניתן לשלב אלמנטים עיצוביים נוספים כמו תמונות שלכם או אחרות. אם אתם זקוקים לכרטיס ביקור באופן מידי, לצורך פתאומי שהתעורר, למשל, אם הוזמנתם באופן מפתיע לכנס גדול ומרוב הכנות שכחתם להדפיס כרטיס ביקור מראש. אנחנו כאן בשבילכם! בספיד גרף, מבצעים עבודות דפוס במהירות רבה ותוכלו לקבל את כרטיסי הביקור כמה שעות לאחר ביצוע ההזמנה - לרבות הדפסת כרטיסי ביקור מהיום להיום.

קראו עוד: כרטיסי ביקור מיוחדים
קראו עוד: הדפסת פולדרים בכמויות קטנות