מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

פנקסים

פנקסים
פנקסים

פנקסים הם רלוונטיים עבור כל עסק או חברה, העוסקים בקנייה ומכירה. אף על פי שנראה שפנקסים הם דבר שולי יחסית בשיווק העסק, גם  לאום שהן יראו ישנה חשיבות מהותית עבור שיווק וייצוג העסק ברמה הטובה ביותר. לכן, כל עסק, חברה או אדם עצמאי חייבים לדאוג לעצמם לפנקסים האיכותיים והטובים ביותר, אשר מייצגים אותם באופן נכון וראוי/

 

חשיבותם של פנקסים

ישנם מגוון סוגי פנקסים הרלוונטיים לעסק, חברה או אדם עצמאי. ישנם פנקסי קבלות, פנקסים המיועדים עבור שירות עורכי 

פנקסים

דין, פנקסים המכילים תווי זיכוי שונים לעסק או חברה, פנקסי הזמנות, תעודות משלוח ועוד. על כל הפנקסים הללו, השייכים לעסק או לחברה מסוימים, להכיל את כל הפרטים הרלוונטיים שאמורים להכיל הפנקסים בעצם מהותם, וכן להכיל את לוגו או סמל החברה, העסק או האדם הפרטי אשר עוסק בתחום כלשהו. לאופן שבו יראו הפנקסים, ישנה השפעה מהותית  על רווחיות העסק כולו.

פנקסים אשר מכבדים את העסק, מייצגים אותו בכבוד הראוי והופכים אותו להיות העסק האולטימטיבי המעניק את השירותים הטובים ביותר בתחומו. לכן, לפני שאתם בוחרים כל פנקס באשר הוא הרלוונטי לעסק שלכם,  יש צורך ללכת לבית דפוס איכותי ומקצועי, אשר יודע כיצד לעצב את הלוגו המתאים לחברה, את האופן שבו יראה הפנקס וכן, להדפיס אותם באיכות הראויה ובכמות הנדרשת לכם במקסימום מקצועיות ומינימום זמן. אם אתם זקוקים לכל פנקס באשר הוא, כדאי שתכירו את המקום הנכון לפנות אליו.

הדפסת פנקסים בבית הדפוס ספידגרף

בית הדפוס ספידגרף בתוצרת הארץ, מקצועיים ואיכותיים בתחומם כבר למעלה מ-40 שנה. אצלנו תוכל להיעזר במחלקה שתסייע לך ליצור לוגו שווקי לכל סוג פנקס, לסגנן את הפנקס ורק לאחר מכן לשלוח אותו להדפסה אצלנו. אצלנו תוכל לקבל את כל השירותים הרלוונטיים עבור יצירתו של כל סוג של פנקס, במקום אחד, ברמה המקצועית והטובה ביותר.

אז למה להתלבט? זקוק לפנקס עבור העסק שלך? כל שעלייך לעשות זה להגיע אל בית הדפוס שלנו, להתרשם מהעבודה המקצועית והאיכותית וליצור יחד איתנו את סוג הפנקס המבוקש לך.

ריכזנו עבורכם מספר דוגמאות של חשבוניות לבחירתכם, ניתן ללחוץ על הדגם המבוקש, להוסיף את כל הפרטים ואנחנו נשלח אליכם סקיצה לאישור במייל. יש למלא את כל הפרטים:

  • שם החברה / העוסק
  • כתובת - לא חובה
  • טלפון
  • מייל
  • מס' עוסק פטור / מורשה
  • כמות
  • הערות לבית הדפוס

 

מחירי פנקסים

כמותמחיר ₪
5200
10250 - מבצע!
20440
50900

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים משלוח,
משלוח בתוך תל אביב 30 ש"ח (חברת משלוחים),
משלוח מחוץ לתל אביב 60 ש
"ח (חברת צ'יטה משלוחים).

קראו עוד: קבלות עוסק פטור
קראו עוד: פנקסי חשבוניות