מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

פנקסי חשבוניות

פנקסי חשבוניות
פנקסי חשבוניות

ספידגרף מתמחה בהדפסת פנקסי חשבוניות ומעניק שירות ללקוחות בכל רחבי הארץ, כאשר מי שיבצע הדפסת חשבוניות בתל אביב לא יצטרך לשלם דמי משלוח. בבית דפוס ספידגרף ניתן למצוא מגוון רחב של פנקסים, כאשר ניתן להדפיס פנקס חשבוניות בגודל A5 ובמבחר גדלים נוספים. הדפסת חשבוניות בספידגרף נעשית באיכות מעולה מנייר כימי 75 גר' מעולה ובעיצוב גרפי חדשני ומעודכן. הצוות המקצועי של בית דפוס ספידגרף מלווה את הלקוח בתהליך הדפסת חשבוניות החל מהעיצוב וכלה בהדפסה.

הדפסת חשבוניות לפי כללי החשבונאות

פנקסי חשבוניותהוצאת חשבוניות היא חלק בלתי נפרד מפעילותו של כל עסק. כללי החשבונאות התקינים מחייבים כל עסק לספק חשבונית על כל עיסקה. לא מעטים העסקים שכל מה שהם עושים בעת הדפסת חשבוניות זה הוספת לוגו סתמי הכולל רק את שמם ודרכי ההתקשרות איתם. מעטים חושבים להשקיע מעבר לכך. אבל הם מפספסים כלי שיווקי ממדרגה ראשונה, החשבוניות מהוות חלק חשוב בייצוג העסק.

הדפסת חשבוניות מעוצבות יכולה למשוך לקוחות פוטנציאלים לא פחות מאשר הצעת מחיר מפתה. חשבונית יכולה לשדר אפרוריות או חדשניות, חסכנות יתר או פזרנות, שמרנות או מקוריות. חשבונית של עורך דין למשל לא צריכה להיראות למשל כמו חשבונית של מסעדת דרכים - לכל עסק מתאים סוג אחר של חשבונית.

עיצוב פנקסי חשבוניות – חשוב לכל עסק

אנו רואים כי כל עסק יכול להיעזר בעיצוב חשבונית כחלק מקידומו השיווקי. החשבונית היא חלק מתהליך ההיכרות הלקוח עם העסק, ויכולה לסייע בחיזוק הרושם הראשוני שקיבל.עיצוב מתאים הוא לפיכך השקעה כדאית ומשתלמת. 

חשיבות עיצוב גרפי של החשבונית. עסקים רבים מסתפקים בחשבוניות פשוטות הכוללות רק את פרטי העסק. אבל עיצוב גרפי מוצלח יכול להפוך הדפסת חשבוניות משעממת לחלק חשוב של קידום העסק והשגת לקוחות. מספיק לפעמים להוסיף לפרטי העסק איזה תמונה קטנה אודות עיסוקו ואת ואופיו כדי לעורר יעניין בלקוח פוטנציאלי.

עיצוב חשבונית יכול להיעשות במספר דרכים

  1. בעל העסק יכול לעצב בעצמו את גודל החשבונית וצורתה, ואת הפרטים שיכללו בה, בהתאם לטעמו האישי. זאת הדרך הפשוטה ביותר, אבל גם הפחות מקצועית שאינה מבטיחה בהכרח יעילות. 
  2. בעל העסק בוחר את העיצוב המתאים של פנקסי חשבוניות, מתוך אתר אינטרנט של בית דפוס. 
  3. פניה למעצב גרפי מקצועי, זאת הדרך היקרה אולם לפעמים המתאימה ביותר לעסק.

הדפסת חשבוניות - מחירים

כמותמחיר ₪
5200
10250
20440
50900

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים משלוח,
משלוח בתוך תל אביב 30 ש"ח (חברת משלוחים),
משלוח מחוץ לתל אביב 60 ש
"ח (חברת צ'יטה משלוחים).

הדפסת חשבוניות - 25 דפים בכל פנקס, מקור + 2 העתקים מנייר כימי בגודל 5-A.
ניתן להזמין גם 50 דפים בכל פנקס – בתוספת תשלום, שאל את נציג המכירות.
ניתן להדפיס פנקסי חשבוניות בגודל 4-A – בתוספת תשלום, שאל את נציג המכירות.

בדקו את הדוגמאות ולהזמנות השאירו פרטים.

מעוניינים בשירות הדפסת חשבוניות בתל אביב? צרו איתנו קשר עוד היום ותיהנו מהטבה מיוחדת - ללא דמי משלוח.

קראו עוד: הדפסת קבלות בתל אביב
קראו עוד: קבלות עוסק פטור