מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

בונים למסעדות

בונים למסעדות
בונים למסעדות

ספידגרף מתמחה בהדפסת חשבונות למסעדות. אצלנו מציגים בונים למסעדות בגדלים שונים, מסעדות רבות משתמשות בשירותינו, יש לנו ידע רב בתחום המסעדנות. ניתן לבצע הדפסת חשבונות בגודל A5 ובמבחר גדלים נוספים. הדפסת חשבונות למסעדות נעשית באיכות מעולה מנייר כימי איכותי ובעיצוב גרפי חדשני ומעודכן. ניתן להדפיס בונים למסעדות בגדלים שונים. בספידגרף מלווים את הלקוח בתהליך הדפסת חשבונות החל מהרעיון, העיצוב וכלה בהדפסה. 

בונים למסעדות – אמצעי שיווק פשוט ויעיל

רק שבעלי מסעדות רבים לא יודעים שיש בידם אמצעי שיווק פשוט ביותר, חסכוני ויעיל, שלא דורש מאמץ רב פרט לקצת תכנון מוקדם, ויכול לשפר במידה ניכרת את זרימת הלקוחות. כי בכל מסעדה יש אין ספור בונים למסעדות המחולקים לכל לקוח. כן, אותם שוברים קטנים של הזמנה שהמלצרים מוסרים לאחר סיום הארוחה ובעת התשלום. לקוחות שמקבלים בונים למסעדות מתייחסים אך ורק לחלק התחתון שלהם.

עיצוב גרפי של ספידגרף מוצלח יכול להפוך כל בונים למסעדות מדפים אפורים ושגרתיים לחלק מקידום העסק והשגת לקוחות. לא חייבים להשקיע בכך סכומים משמעותיים. לפעמים די והותר להוסיף לפרטי המסעדה צילום של מתכון כלשהו, או אולי אפילו מתכון מתחלף כדי לעורר סקרנות.

עיצוב בונים למסעדות יכול להיעשות במספר דרכים:

א. כל בעל מסעדה יכול בעצם לעצב לבדו את הבונים שלו. הוא יכול להחליט מה הגודל הרצוי, ואלו פרטים יכללו, בהתאם לטעמו האישי. הוא יחסוך בכך לא מעט כסף, אבל גם עלול להחמיץ את ההזדמנות לשיווק יעיל.
ב. אפשרות נוספת הינה לבחור באמצעות האינטרנט עיצוב גרפי מתאים מתוך אתר מקצועי. אולם בדרך זאת הלקוח לא יראה את הייחודיות של המסעדה.
ג. הדרך היעילה ביותר הינה לפניה למעצב גרפי מקצועי. המעצב יתאים לבונים את העיצוב המתאים שימשוך את מרב הלקוחות ויותיר בהם זיכרון נוסף לבילוי שעברו.

בונים לאירועים
אפשרות קצת יותר מתוחכמת הינה הדפסת בונים למסעדות מיוחדים לאירועים. הרי כמעט בכל מסעדה נפגשות משפחות לציון אירוע מסוים. בדרך כלל מדובר במספר מצומצם של אירועים כגון חגיגות בר ובת מצווה, ימי הולדת , יום השנה לנישואים וכיוצ"ב.

כמותמחיר ₪
10250
20440
50920
1001600

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים משלוח,
משלוח בתוך תל אביב 30 ש"ח (חברת משלוחים),
משלוח מחוץ לתל אביב 60 ש
"ח (חברת צ'יטה משלוחים).

הדפסת בונים למסעדות - 50 דפים בכל פנקס, מקור + העתק 1 מנייר כימי בגודל 5-A.

קראו עוד: כרטיסי ביקור
קראו עוד: כרטיסי ברכה