מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

הדפסת מעטפות

הדפסה על מעטפות בדפוס ספידגרף נעשית באיכות מעולה ובעיצוב גרפי חדשני ומעודכן, כאשר ניתן לשלב בעיצוב מעטפות הדפסה מיוחדת . בבית הדפוס שלנו - ספידגרף דפוס דיגיטלי - מלווים את הלקוח בכל התהליך של הדפסה על מעטפות החל מהרעיון, העיצוב של המעטפה וכלה בהדפסה. בית דפוס ספידגרף מעניק שירותי הדפסת מעטפות, כאשר אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מעטפות בכל הגדלים והסוגים, לרבות מעטפה מעוצבת בגודל 11*23 לבן סיליקון 90 גר'.

התרשמו מהדוגמאות הנ"ל והשאירו פרטים ונחזור בהקדם.

הדפסת מעטפות היא חלק בלתי נפרד מפעילותו של כל בית דפוס דיגיטלי. כל אחד שולח אין ספור מעטפות בכל שנה. מעטפות עם ברכה, הזמנות, חשבוניות. אולם עסקים מעטים יודעים כיצד לנצל כלי זה לצורך קידומם השיווקי.

הדפסת מעטפות עסקיות

לא מעטים העסקים שכל מה שהם עושים בעת הדפסה על מעטפות זה הוספת לוגו סתמי שכולל רק את דרכי ההתקשרות איתם. מעטים חושבים להשקיע מעבר לכך. המעטפות הן בעצם הייצוג הראשוני של העסק, הן יכולות לשדר למשל מכובדות ורצינות, או עליזות ומקוריות. מעטפה של רואה חשבון לא צריכה להיראות למשל כמו מעטפה של שירות שליחים. לכל עסק מתאים סוג אחר של מעטפה. מעטפות גם יכולות לשמש חלק ממסע פרסום של מוצר חדש או אירוע מיוחד, של מעבר כתובת או חידוש מלאי. למעטפות מעוצבות יש גם יתרון בכך שאין צורך להוסיף כל פעם את פרטי העסק בכתב יד.

עיצוב מעטפה - חשוב לכל עסק

אנו רואים כי כל עסק יכול להיעזר בעיצוב מעטפה כחלק מקידומו השיווקי. המעטפה היא ההיכרות הראשונית של הלקוח עם העסק, וחשוב לפיכך להשקיע בעיצוב מתאים ומושך. יש לזכור גם שעסק צריך מעטפות בגדלים שונים, ולכל גודל רצוי להתאים עיצוב משלו. לא כולם יודעים גם שעיצוב מעטפה צריך לקחת בחשבון את כללי הדואר שמחייבים למשל שוליים בגודל מסוים.

חשיבות עיצוב גרפי בעת הדפסה על מעטפות

עסקים רבים מסתפקים במעטפות פשוטות הכוללות רק את פרטי העסק. אבל עיצוב גרפי מוצלח יכול להפוך הדפסת גלויות ומעטפות שגרתית לחלק מקידום העסק והשגת לקוחות. מפיק לפעמים להוסיף לפרטי העסק איזה ציור קטן שמשדר את עיסוקו ואת ואופיו כדי לעורר עיניין בלקוח פוטנציאלי. עיצוב כזה גם לא חייב להיות יקר, יש היום באינטרנט לא מעט אתרים שמאפשרים מגוון גדול מאוד של עיצובים, החל מהוספת צבע ועד לציור מודרני.

עיצוב מעטפה יכול להיעשות במספר דרכים:

  1. עיצוב על ידי הלקוח. הלקוח יכול לבחור את גודל המעטפה וצורתה, ואת הפרטים שיכללו בה, בהתאם לטעמו האישי.
  2. בחירה של הלקוח מתוך אתר אינטרנט. בדרך זאת ניתן לחסוך לא מעט כסף, אבל גם יותר מוגבלים באפשרויות.
  3. פניה למעצב גרפי מקצועי.

הדפסת מעטפות לאירועים

סוג אחר של הדפסה על מעטפות נוגע לאירועים השונים הנוגעים לחיינו. אפשר להתאים הזמנות ומעטפות לכל אירוע: הזמנות לחתונה, ברית, יום הולדת, מסיבת גיל-הזהב. כל אירוע כזה יכול להיות משולב בעיצוב משלו שיתאר את האירוע ויבטא אותו, לפעמים הרבה יותר מאשר מילים.

קראו עוד: הדפסת מדבקות בתל אביב
קראו עוד: הדפסת פליירים בתל אביב