מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

דפוס דיגיטלי

דפוס דיגיטלי – האופציה הנגישה ביותר

בניגוד לעבר, שהיה צריך להתאמץ על מנת לבצע הדפסה של כל דבר, כיום ניתן יהיה להדפיס כל דבר שרק תחשקו בו ורק בעזרת מדפסת וקובץ מחשב. פקודה שעוברת מן המחשב למדפסת תוביל להדפסה מהירה במיוחד בעצם. בכל אופן, במאמר הבא נחלוק עמכם פרטים רבים וחשובים בכל הנוגע לעניין הדפוס הדיגיטלי.

מהו דפוס דיגיטלי?

כפי שנאמר, מדובר על דפוס שמבוסס על מחשבים ומדפסות ומבוצע באופן דיגיטלי. כלומר אין צורך לשלוח דבר מה פיזי אם תרצו להזמין את שירותי הדפוס הללו. כך למשל, תוכלו לשלוח את הקובץ שתרצו שחברת הדפוס תדפיס במייל וזמן קצר לאחר מכן הכול כבר יהיה בידיה והיא תספק לכם את הכמות הדרושה של ההדפסות. מדובר בעצם בשינוי גדול של עולם הדפוס, כזה שהופך אותו להרבה יותר זמין.

יתרונות וחסרונות הדפוס דיגיטלי

היתרון הגדול ביותר של דפוס דיגיטלי זה העצם היותו נוח מאוד לשימוש וזאת כאשר תוכלו לבצע כל הזמנה שתרצו וזאת מבלי לצאת מן הבית. רק תצטרכו לשלוח כל שתרצו להדפיס לחברת הדפוס. יתרון נוסף זהו עצם זה שמדובר בפתרון שמסוגל להדפיס כמויות עצומות של תוכן מהמחשב ובמהירות יוצאת דופן. דבר שהופך את הבחירה בסוג דפוס זה למושלמת בעבור פליירים, פוסטרים וכדומה. כמו כן, דפוס זה רק הולך ומשתכלל ואפשרות ההדפסה שקיימות במחשב ובמדפסות נהפכות הרבה יותר מגוונות ומסוגלות להפיק איכות הדפסה יוצאת דופן.

לצד זאת חיסרון של דפוס זה יכול להיות עצם העובדה כי לא בהכרח מדובר בפתרון ההדפסה באיכות הגבוהה ביותר. כך למשל, דפוס אופסט יוכל לספק תוצאות ברמת איכות יותר גבוהה ומדויקת.

מה ההבדל בין דפוס דיגיטלי לדפוס אופסט?

דפוס אופסט זוהי מעין גרסה מתקדמת ומודרנית של הדפס אבן. כיום ניתן לעשות זאת באמצעות יצירת דמות על לוח אלומיניום ולאחר מכן יוצרים לחץ ומעבירים את שרוצים להדפיס לגוף אחר. אפשר להפיק בדרך זו תוצאות באיכות מאוד גבוהה אך לצד זאת השיטה מעט איטית ולא מתאימה לייצור המוני של דברי דפוס פשוטים כמו פליירים או פוסטרים.

לעומת זאת דפוס דיגיטלי נחשב מהיר במיוחד מבחינת ההספק וזאת כאשר האיכות שלו ללא ספק מרשימה ומספקת לכל הדעות. כמו כן, עלות ההדפסה יחד עם האפשרות להעביר פקודת הזמנה מהירה מהמחשב למדפסת הופכים את פתרון הדפוס הזה למועדף בעידן של היום ברוב רובם של המקרים.

מחיר שירותי הדפסה דיגיטלית

מחירים בעבור שירותי דפוס דיגיטלי יכולים לנוע באופן מאוד נרחב בטווח של החל ממאות שקלים בודדות ועד אלפי שקלים ברוב המקרים. על מנת לבצע הערכה מדוקית של המחיר שתצטרכו לשלם יהיה צריך להבין מה אתם מעוניינים להדפיס, שמא מדובר על מדבקות, מגנטים למקרר, כרטיסי ביקור, הדפסה על מעטפות או כל דבר אחר. הדפסה של כל אחד מאלה תהיה בעלת תג מחיר שונה ובהתאם לכך תצטרכו לוודא כי אתם יודעים את ההבדלי המחירים הקיימים וזאת על מנת שכל אחד מכם יוכל לבחור בסופו של יום באופציה שמתאימה לו.

 

פרמטרים נוספים שישפיעו על מחיר ההדפסה יהיה עצם זה שתבקשו להדפיס על צד אחד או שניים, גודל הפריט עליו אתם מתכוונים להדפיס, כמות ההדפסות והאיכות הרצויה. בדרך כלל חברות מקצועיות יודעות לפרסם טבלאות מחירים אשר מאפשרות לדעת בדיוק כמה תהיו צפויים לשלם. יהיה כדאי לכם לבחון את טבלאות המחירים הללו מקרוב וזאת על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר לכם בסופו של דבר. היו בטוחים כי יהיה מדובר בצעד הנכון ביותר שתוכלו להעלות בדעתכם וזאת אם אתם מעוניינים בשירותי הדפסה מצוינים ומותאמים לעסק שלכם.

למה לבחור בספידגרף לשירותי דפוס דיגיטלי?

אנו בחברת ספידגרף, בית דפוס בתל אביב בניגוד למתחרים, יודעים לספק ללקוחות שלנו בדיוק את המענה שהוא מחפש וזאת כאשר איננו מתפשרים בכל הנוגע לכך. ספידגרף נוהגת לעשות שימוש במכונות ההדפסה המתקדמות ביותר שקיימות בשוק וזאת כאשר צוות המקצוענים שלנו יודע בדיוק כיצד לבצע כל הדפסה על פי דרישותיו וציפיותיו של הלקוח. בעזרתו תוכלו להיווכח כי שירותי דפוס זהו דבר שיוכל להיות מדויק יותר מאי פעם ולא בהכרח צריך לשלם בעבור כך הון תועפות. חייגו אלינו עוד היום בכדי לשמוע פרטים נוספים!