מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

הדפסת חוברות

הדפסת חוברות עם ספידגרף
הדפסת חוברות עם ספידגרף

ספידגרף מתמחה בתחום של הדפסת חוברות. דפוס ספידגרף מציג חוברות לעסקים במגוון דוגמאות. בבית דפוס ספידגרף ניתן לקבל חוברת מודפסת בעיצוב חדשני וברמה הגבוהה ביותר. ניתן להדפיס חוברות במגוון רעיונות. בבית דפוס ספידגרף חוברת נעשית בגדלים שונים. מגוון חוברות לעסקים מוצגות באתר של דפוס ספידגרף להתרשמות הלקוחות. בבית דפוס ספידגרף מלווים את הלקוח בכל תהליך הפקת החוברת החל מהרעיון, העיצוב וכלה בהדפסה.

דפוס ספידגרף מתמחה בהדפסת חוברות מכל הסוגים בהדפסות שחור לבן ובצבע על נייר רגיל וניירות מיוחדים

ישנם כמה סוגי כריכות שניתן לכרוך אחרי ההדפסה

  • כריכת דבק חם – כמו ספרים
  • כריכת סיכות – 2 סיכות בצד כמו עיתון
  • כריכת ספירלה מתכת – בדרך כלל לעבודות הגשה

לקבלת הצעת מחיר חייגו או השאירו פרטים ונציג מכירות יחזור אליכם.

הדפסת חוברות בספיד גרף דפוס דיגיטלי

 הדפסת חוברת לעסק, ללימודים או לכל מטרה אחרת היא בדרך כלל משימה קלה למדי, אבל האתגר הממשי בה הוא למצוא את בית הדפוס שידפיס עבורכם את החוברות האיכותיות ביותר, בתהליכי ההדפסה המתקדמים והטובים ביותר. ישנם כמה גורמים עיקריים שיעזרו לכם לבחון האם בית הדפוס שבחרתם מציע את השירות הטוב ביותר: 

גרפיקה מנצחת: חוברת יעילה היא חוברת שהגרפיקה בה מדוייקת ומקצועית. בספיד גרף דפוס דיגיטלי תוכלו לקבל את הייעוץ המלא ממומחים בתחום הגרפיקה שיכוונו, יציעו ויספקו לכם מוצר צבעוני, מושך ואיכותי שתוכלו להפיץ הלאה בלי שום מבוכה. יחד עם ההדפסה האיכותית וההקפדה על הפרטים הקטנים – מדובר בחוברת שתוכלו להתגאות בה. 

מוצר איכותי: הדפסה של חוברות צריכה להיות איכותית במיוחד כיוון שהחברות אמורות לייצג מוצר כלשהו בחברה, לתת פרטים על שירות או על החברה עצמה, לכלול עבודות אקדמאיות או כל דבר אחר שאמור לייצג אתכם ואת בית העסק או המוסד שאתם שייכים אליו. חברה כמו ספיד גרף דפוס דיגיטלי עושה הכל כדי שתהליכי ההדפסה של החוברות יהיו איכותיים והתוצאה הסופית תייצג אתכם וגם את בית הדפוס בכבוד.

מחירים מצויינים: דפוס דיגיטלי כיום הוא עסק תחרותי מאד וככזה הוא מצריך מכל אחד שמציע הדפסת חוברות או מוצרים אחרים להציג מחיר הוגן. הדפסת החוברות בספיד גרף תשתלם לכם גם מבחינה כלכלית, תוכלו לבחור סוגי חוברות שמתאימים לתקציב שלכם ולהנות משירות מושלם משלב קדם הדפסה ועד לתוצאה הסופית. כל בעלי המקצוע שאתם צריכים מחכים לכם כאן וזהו חסכון כספי משמעותי. 

שירות נהדר: ישנם בתי דפוס שמציעים ללקוחות שלהם עולם ומלואו אבל נופלים בכל הקשור לשירות. ספיד גרף דפוס דיגיטלי מציע לכם לא רק הדפסה מקצועית, סיוע גרפי ושלל אפשרויות ומוצרים, אלא גם את השירות הטוב ביותר – משלב תכנון החוברת, ייעוץ לגבי גרפיקה, ביצוע גרפיקה, הדפסה, כריכה וגימורים איכותיים. אנחנו נמצאים כאן כדי לתת לכם את השירות המהיר והיעיל ביותר מתוך אמונה שמוצר מנצח הוא מוצר שנעשה מכל הלב. 

הצוות המיומן של ספיד גרף דפוס דיגיטלי מציע לכם את השירות המלא והליווי המקצועי בהדפסת חוברות איכותיות, צבעוניות ומרשימות במחירים שאין להם תחרות. 

קראו עוד: פנקסים
קראו עוד: הדפסת פליירים