מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

דפוס אופסט

דפוס אופסט הוא סגנון הדפסה איכותי במיוחד, שאותו מכירים בכל בתי הדפוס. דפוס אופסט מיועד לכל מי שרוצה להדפיס מוצרים באיכות גבוהה באמת. בית הדפוס ספידגרף מתמחה בכל סוגי ההדפסות, ומאפשר לכם ליהנות מדפוס אופסט איכותי, ברמה גבוהה במיוחד. בספידגרף, כל לקוח נהנה ממוצרים מושלמים בדפוס אופסט, ברמה הגבוהה ביותר. ישנם סוגי דפוס שונים, אשר משמשים להדפסה על מוצרים שונים או בתנאים שונים. אחד מן הסוגים הללו הוא, כמובן, דפוס אופסט. דפוס אופסט הוא שיטת הדפוס הישנה יותר. דפוס אופסט עובד באמצעות לוחות להדפסה, שאותם מתקינים בתוך מכונת הדפוס. הכוונון של הלוחות יוצר את האיכות של ההדפסה.

הדפסות דפוס אופסט

דפוס אופסט לדוגמא

באמצעות דפוס אופסט, ניתן ליצור הדפסות באיכות גבוהה במיוחד בכל מצב. זאת לעומת דפוס דיגיטלי, אשר מדפיס במהירות רבה יותר, אך לרוב באיכות נמוכה יותר. חשוב לדעת כי דפוס אופסט הוא לרוב יקר יותר מאשר דפוס דיגיטלי. לכן מומלץ להשתמש בדפוס אופסט רק כאשר מעוניינים להדפיס מוצר שחייב להיות מדויק ומושלם ללא סטיות ובאיכות גבוהה.

דפוס אופסט עם ספידגרף

בית הדפוס ספידגרף קיים בתל אביב כבר למעלה משלושים שנה. ספידגרף הוא בית דפוס שצבר שנים של ניסיון בכל סוגי הדפוס, ואין פלא שכיום הוא מהווה את אחד מבתי הדפוס המובילים בתחומם. ספידגרף מציעה לכם הדפסות איכותיות מכל הסוגים, ומגוון שירותים נלווים - בניית לוגו עסקי, עיצוב גרפי למוצרים המודפסים, בניית תדמית לעסק ועוד.

בספידגרף תוכלו להדפיס כל מוצר - קטלוגים, פולדרים, ניירת משרדית, כרטיסי ביקור וכל דבר אחר שעולה על דעתכם. בנוסף, תוכלו לקבל שירותי למינציה, לכה סלקטיבית, ביצוע של הטבעות או הבלטות במוצרים מודפסים, הדבקות וכן הלאה. בספידגרף, אתם מקבלים את המוצרים שלכם בתחום הדפוס באיכות הגבוהה ביותר, מזכות ציוד חדיש ומכונות דפוס מן המתקדמות בעולם.

מעוניינים בהדפסה בשיטה של דפוס אופסט? בואו ליהנות מהדפסות איכותיות במיוחד, רק בספידגרף!

קראו עוד: כרטיסי ביקור
קראו עוד: כרטיסי ברכה