מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

הדפסת פנקסים

ספידגרף מתמחה בתחום הדפסת פנקסים . בבית דפוס ספידגרף ניתן למצוא מגוון רחב של פנקסי תזכורות. בדפוס ספידגרף ניתן להדפיס פנקסי תזכורות בגודל 11* 16 וכן במבחר גדלים נוספים. הדפסה של פנקסי תזכורות בדפוס ספידגרף נעשית באיכות מעולה ובעיצוב גרפי חדשני ומעודכן. ניתן לאגד לפנקס או פנקסים. בבית דפוס ספידגרף ניתן לשלב בעיצוב פנקסי ממו גם הדפסה מיוחדת. בבית דפוס ספידגרף מלווים את הלקוח בתהליך הדפסת תזכורות החל מהרעיון העיצוב וכלה בהדפסה.

כל עסק זקוק לפנקסים, אך הכמות שכל עסק זקוק להם משתנה מאחד לאחד. פנקסי חשבוניות, פנקסי קבלות, ופנקסי הזמנות הם רק חלק מסוגי הפנקסים שכל עסק מדפיס בבית דפוס. הדפסת פנקסים היא אולי לא הצד היצירתי ביותר של בית דפוס אבל היא בהחלט צד חשוב מאוד עבור עסקים שרוצים למתג את עצמם בצורה נכונה ומחויבים לעשות זאת עפ"י חוק .

למה כדאי הדפסת פנקסים?

ההדפסה בבית דפוס מעניקה לנו מוצר שמעוצב בצורה אישית המותאמת במיוחד לצרכים שלנו ונותנת לנו את האפשרות ליהנות מפנקסי קבלות ממותגים, מפנקסי חשבוניות עם לוגו ומפנקסים אחרים שאנחנו צריכים לעסק כשהחותמת האישית שלנו מודפסת עליהם בחדות . ההדפסה בבית דפוס היא כדאית מאוד לכל מי שרוצה לקבל תדמית רצינית יותר ואפילו יוקרתית יותר כאשר הוא תולש נייר מודפס מפנקסים מאוגדים . בתמורה להשקעה כלכלית קטנה יכול כל בעל עסק ליהנות מהדפסת פנקסים והדפסת כרטיסי ביקור שיעזרו לעסק שלו לגדול ולצמוח.

מי עושה זאת? כל בעל עסק קטן או גדול הנותן שירותים וצריך להוציא עליהם דין וחשבון נדרש לשירות הדפסת פנקסים . היום בעולם המודרני פנקסי חשבוניות משמשים גם בעלי עסקים זעירים ונותני שירותים קטנים. הדפסת פנקסים היא גם תהליך שאנשים רבים עוברים כחלק מהתנהלות  תקינה מול רשויות המס.

מדוע מדפיסים פנקסים?

על מנת שעסקים גדולים וקטנים יוכלו להתנהל בצורה תקינה מול רשויות המס אנשים רבים מדפיסים בבית דפוס פנקסי חשבוניות ופנקסי קבלות , פנקסי הזמנות ועוד. ישנם עסקים שיכולים להסתדר מבלי להדפיס מוצרי פרסום אבל פנקסים הם הכרחיים להתנהלות תקינה של עסק. עסקים שינסו להימנע מהתהליך או שינסו לעבוד ללא פנקסי חשבוניות או פנקסי קבלות ימצאו את עצמם עומדים מול רשויות המס ונותנים על כך את הדין.

היכן כדאי להדפיס פנקסים?

" ספידגרף " אלא מה , הדפסת פנקסים מתבצעת בבתי דפוס שונים ברחבי הארץ. כל בית דפוס מציע מחירים שונים עבור ההליך וניתן לבצע סקר שוק נרחב לפני שבוחרים בית דפוס שכדאי להדפיס בו פנקסי קבלות ופנקסי חשבוניות. כל בית דפוס יכול לבצע הדפסת פנקסים בצורה שונה מבית דפוס אחר ולכן כאשר מחפשים בית דפוס לצורך ההדפסה חשוב מאוד לבדוק לגבי סוג ההדפסה בבית הדפוס. הדפסת פנקסים יכולה להיעשות בדפוס אופסט צבע אחד או שני צבעים או להיעשות בדפוס דיגיטלי. כל בית דפוס שמתעסק בפנקסים מציע ללקוחות טכנולוגיות שונות להדפסה. למרות השיטה השונה התוצאה היא דומה בין כל בתי הדפוס והמוצרים בסופו של דבר יוצאים יפים ומהודרים.

כמותמחיר ₪
500200
1000300
2000450
5000600

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים משלוח,
משלוח בתוך תל אביב 30 ש"ח (חברת משלוחים),
משלוח מחוץ לתל אביב 60 ש
"ח (חברת צ'יטה משלוחים).

הדפסת פנקסים - ממו בגודל 15*10 ס"מ, מודפס ע"ג נייר נ.ע 90 ג' פרוצס צד 1. (100 יח' בפנקס)
שינוי בנתונים כרוך בתשלום נוסף, שאל את נציג המכירות.
ניתן להזמין מעטפה ע"ג נייר קרם, כרוך בתשלום נוסף.

קראו עוד:  כריכות
קראו עוד: נייר מכתבים