מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

נייר מכתבים

בית דפוס ספידגרף מתמחה בהדפסת נייר מכתבים . בית דפוס ספידגרף ניתן למצוא מגוון רחב של ניירות מכתבים. בדפוס ספידגרף ניתן להשיג הדפסת נייר מכתבים בגודל A4 מנייר נטול עץ 90 גר' מהודר . הדפסה של ניירות מכתבים בדפוס ספידגרף נעשית באיכות מעולה ובעיצוב גרפי חדשני ומעודכן. ספידגרף הוא אחד מבתי דפוס שמספקים ניירות מכתבים . בבית דפוס ספידגרף מלווים את הלקוח בכל תהליך הדפסת נייר מכתבים החל מהרעיון , העיצוב וכלה בהדפסה. 

הדפסת נייר מכתבים

כל עסק מכובד שנבנה צריך לעבור תהליך של מיתוג העסק. תהליך כזה הוא תהליך הממנף כל עסק עסקי צעד אחד קדימה והופך אותו לעסק רציני יותר ואיכותי יותר. על מנת להעביר את העסק תהליך מיתוג אמיתי עלינו לבקר בבית דפוס ולבצע הדפסת חבילה משרדית שכוללת בתוכה הדפסת נייר מכתבים, הדפסת כרטיסי ביקור, הדפסת דפי לוגו והדפסת ניירות ממו. כל אחד מהמוצרים הללו הוא מוצר חשוב מאוד לצורך מיתוג העסק. בית דפוס ספידגרף מציע שירות של הדפסת חבילה משרדית לעסקים חדשים וותיקים ושמח לעמוד לצד הלקוחות בכל מה שקשור לעיצוב מוצרים ותכנון מוצרים בכדי להתאימם לצרכים ולהוזיל בעלויות.

ההבדל בפרטים הקטנים

הדפסת נייר מכתבים לעסק יוצר הבדל שניכר בפרטים הקטנים ויש האומרים שזהו "מוצר הפנים" של העסק . הדפסת נייר מכתבים מאפשרת לעסקים לשלוח נייר ממותג לכל מי שמקבל ניירת מהחברה ועל ידי כך לקבל תדמית רצינית ורשמית יותר. הדפסתו הוא אולי תהליך פשוט יחסית שלא דורש מאמץ רב של עיצוב ותכנון, אך התוצאות של הדפסת המוצר הזה הם חיוביות ומשמעותיות. הדפסת נייר נכתבים מאפשרת לעסקים להראות את הפנים התדמיתיות שלהם בכל הזדמנות. כאשר לקוחות מקבלים מחברה מסוימת מכתב על גבי נייר שאינו ממותג מבלי אפילו לשים לב הם מתייחסים אחרת לגמרי למכתב. הדפסת נייר מכתבים מבטיחה לכל עסק שהתוכן שיודפס על גבי נייר המכתבים יהיה תוכן בעל משמעות עבור הלקוחות ויתקבל ברצינות רבה יותר.

אופסט או דיגיטלי

הדפסת נייר מכתבים ומוצרים אחרים למיתוג העסק יכולים להיות מודפסים בדפוס אופסט או בדפוס דיגיטלי. כאשר לקוח שמגיע לבית דפוס מחליט להדפיס נייר מכתבים שהוא צבעוני הוא יכול לבחור בהדפסת נייר מכתבים בדפוס אופסט בצבע מלא או בהדפסה דיגיטלית. כל אחת מסוגי ההדפסות  תתומחר בצורה שונה ותעמוד בזמני אספקה שונים מכורך העלויות הגלומות בסוג ההדפסה. לקוחות שמגיעים לבית דפוס לצורך הדפסה של נייר מכתבים או סריקת מסמכים בשני צבעים או בשחור לבן יכולים להסתפק בהדפסה פשוטה בדפוס אופסט .כל אחת מסוגי ההדפסות היא הדפסה איכותית שיוצרת מוצר אסטטי ונעים לעין למרות שדפוס האופסט עדיין נחשב לאיכותי מתוך השתיים.

צעד קטן לאדם צעד גדול לאנושות

הדפת נייר מכתבים היא אולי צעד קטן עבור עסק אבל היא צעד חשוב בתהליך המיתוג הגדול שעסק עובר. הדפסת ניירת  משרדית היא צעד רציני  שעובר עסק ומדגיש את החשיבות של מיתוג החברה. כאשר לקוחות מגיעים להיפגש איתנו הרבה יותר נעים להם לשבת מול ניירת מקצועית וצבעונית המדגישה את הייחודיות של החברה שלנו ואת המקצועיות והרצינות בה אנו לוקחים את העסקים ו. גם לנו בתור בעלי עסק נעים יותר להציע ללקוחות דפים ממותגים מאשר להציע להם דפים חלקים. הדפסת נייר מכתבים היא אולי צעד קטן שעסק עושה אבל היא צעד גדול יותר בכל מה שקשור להבנה ולהפנמה של יחסי ציבור ושיווק נכון של עסקים בעולם העסקים. 

כמותמחיר ₪
500380
1000540
2000930
50001740

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים משלוח,
משלוח בתוך תל אביב 30 ש"ח (חברת משלוחים),
משלוח מחוץ לתל אביב 60 ש
"ח (חברת צ'יטה משלוחים).

הדפסת נייר מכתבים בגודל 4-A ס"מ, מודפס ע"ג נייר נ.ע 90 ג' פרוצס צד 1.
שינוי בנתונים כרוך בתשלום נוסף, שאל את נציג המכירות.
ניתן להזמין נייר מכתבים ע"ג נייר קרם, כרוך בתשלום נוסף.

קראו עוד: דפוס אופסט
קראו עוד: חבילה משרדית