מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

חבילה משרדית

ספידגרף מתמחה בהדפסת חבילה משרדית. בבית הדפוס ספידגרף ניתן למצוא מגוון רחב של כרטיסי ביקור, צילום מסמכים, נייר מכתבים, הדפסת מעטפות וגם נייר תזכורת. בדפוס ספידגרף ניתן להדפיס כרטיס ביקור בגודל 9*5 בהדפסת פרוצס בעיצובים שונים ומיוחדים הדפסה של ניירות מכתבים בספידגרף נעשית באיכות מעולה ובעיצוב גרפי חדשני ומעודכן. ניתן לייצר מעטפה בגודל סטנדרטי. בספידגרף מלווים את הלקוח בכל תהליך ההדפסה של כרטיסי ביקור, ניירות מכתבים, מעטפות, נייר תזכורת החל מהרעיון העיצוב וכלה בהדפסה. ניתן לשלב מסוגים שונים של ניירות מהודרים.

הדפסת חבילה משרדית
הדפסת חבילה משרדית היא בעצם הדפסה של כל הניירת הנדרשת להקמת עסק. הדפסת חבילה משרדית הוא תהליך חשוב מאוד שעובר עסק והוא מבטיח חבילה של מוצרים ממותגים - כרטיסי ביקור ועוד, שיוצאים מבית דפוס מייצגים את החברה בכבוד בכל מקום אליו הם מגיעים.

דפי לוגו
אחד המוצרים החשובים שאפשר למצוא בתוך החבילה הוא הדפסה של דפי לוגו ממותגים. דפי לוגו הם חלק חשוב מאוד בהדפסת חבילה משרדית והם מאפשרים לעסק להתנהל ביעילות יתר. כאשר אנחנו יושבים עם לקוחות הרבה יותר נעים לשבת עם דפי לוגו ממותגים שהדפסנו כחלק מהדפסה של חבילה משרדית. דפי לוגו יכולים להיות מודפסים בדפוס אופסט צבע אחד או בדפוס אופסט צבע מלא. בנוסף לכך אפשר להדפיס דפי לוגו בדפוס דיגיטלי. הדפסת חבילה משרדית יכולה אף היא להתבצע בשתי סוגי ההדפסות וכל אחד מהמוצרים בתוכה יכול להיות מודפס בסגנון הדפסה שונה.

נייר מכתבים
הדפסת נייר מכתבים גם היא חלק מהדפסת חבילה משרדית. הדפסת נייר מכתבים הוא חלק חשוב מאוד בתוך החבילה המשרדית השלמה והוא מאפשר לעסקים ולחברות לשלוח ללקוחות מכתבים על גבי נייר ממותג ורשמי. הדפסת נייר מכתבים יכולה להיעשות בצבעים או בשחור לבן , כל עסק לפי הצרכים שלו בוחר את עיצוב המוצר ומדפיס אותו על גבי כל המוצרים אותו הוא מדפיס בהדפסת חבילה משרדית. בדרך כלל על גבי כל המוצרים בחבילה יופיע אותו לוגו או אותו עיצוב ולכן חשוב מאוד לבחור עיצוב מקצועי אשר מותאם לעיסוק ולרוח העסק ומותאם גרפית ליצור הבנה וחיבור מצד האדם שפועל מולנו.

פנקסים 
עוד מוצר שמדפיסים כחלק מהדפסת חבילה משרדית הוא פנקסים שונים . פנקסים אלו  הם מוצר פשוט יחסית שמדפיסם בבית דפוס ועליו מופיע לוגו החברה,כתובת וטלפון. פנקסים אלו הם מוצר חשוב מאוד לצורך תפעול נכון וחוקי של עסקים שונים ולכן הם מוצר חובה בתוך חבילה מודפסת של הניירת המשרדית .

למה זה כדאי?
הדפסת חבילה משרדית מאפשרת ללקוחות ליהנות ממחיר נח וזול יותר עבור כל מוצר ( האחדה ) . לקוחות שיבצעו הדפסת נייר מכתבים בודדת ימצאו את עצמם משלמים יותר עבור ההדפסה מאשר במצב בו הם יבצעו הדפסת חבילה משרדית. הדפסת חבילה משרדית מאפשרת ללקוחות להזמין כמות גדולה של מוצרים למשרד בביקור בודד בבית דפוס ומבלי לאבד זמן מיותר . בדרך כלל בהדפסת חבילה משרדית קיים עיצוב שחוזר על עצמו בכל המוצרים הממותגים ולכן לקוחות חוסכים לעצמם זמן עיצוב יקר בבית דפוס כאשר הם מדפיסים חבילה משרדית ומשתמשים בעיצוב דומה בכל על גבי כל המוצרים שמודפסים במסגרת הבילה משמשים את אותו עסק.

כמותנייר רגיל מחיר ₪נייר מהודר מחיר ₪
500650800
10009501200
150013001700

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים משלוח,
משלוח בתוך תל אביב 30 ש"ח (חברת משלוחים),
משלוח מחוץ לתל אביב 60 ש
"ח (חברת צ'יטה משלוחים).

נייר המכתבים, דפי ממו והמעטפות מנייר נ.ע 60 ג' כרטיס הביקור מנייר כרומו 300 ג', הדפסה צבע 1, צד 1.
ניתן לשדרג את הניירת לנייר מהודר , שאל את נציג המכירות.
שינוי בנתונים כרוך בתשלום נוסף, שאל את נציג המכירות.