מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

כרטיסי ברכה

כרטיסי ברכה הם דבר שתמיד נעים לקבל. לכבוד החגים, ליום ההולדת, ליום הנישואין או סתם כך ביום של חול - תמיד נעים לקבל, וגם לשלוח עם ברכות מעומק הלב, הכרטיסים יכולים להיות מעוצבים, מסוגננים ויפים, וכיום, אפשר גם ליצור כרטיסי ברכה בהדפסה אישית ובמגוון עיצובים יפהפיים.

 

בחירת כרטיסי ברכה

כרטיסי ברכה הם עולם ומלואו. לפעמים הם עומדים בפני עצמם, פשוט נשלחים כמות שהם לאדם מיוחד שקרוב אלינו ושאותו אנו רוצים לברך. לעיתים הם מצורפים לזר פרחים או למתנה, ומביעים את הרגשות של הנותן אל המקבל. הכרטיסים נשלחים לכולם – לאהובי ליבנו, למשפחה הקרובה והרחוקה, לחברים, לקולגות ולמכרים מכל הסוגים.

כרטיסי ברכהאנו שולחים כרטיס ברכה במגוון הזדמנויות, בחגים, בזמנים של שמחה וגם בזמנים של צער. הרבה אנשים רוצים לשלוח כרטיס ברכה בעלי נגיעה אישית, ולא סטנדרטיים שנמכרים בחנויות. כיום, עם שיטות הדפוס המתקדמות, כל אחד יכול להדפיס כמות של כרטיסים בעיצוב אישי, עם כיתוב קבוע מתאים, חתימה זהה וכן הלאה. כל מי שיש לו מעט גישה עיצובית יכול גם לעצב לעצמו את כרטיסי הברכה שלו, וליצור כרטיס מלב אוהב, שלא יישכח.

הדפסת כרטיס ברכה עם ספידגרף

ספידגרף הוא בית דפוס מקצועי, אשר קיים כבר למעלה מ-25 שנה. בספידגרף, כל אחד יכול להדפיס לעצמו כרטיסי ברכה אישיים באיכות גבוהה במיוחד. ספידגרף מציעים לכם הדפסה של כרטיס ברכה בכל גודל, בכל צורה ועל מגוון סוגים של דפים איכותיים. תוכלו להדפיס כרטיסים פשוטים של דף אחד, או כרטיסים מתקפלים ייחודיים. מחלקת הגרפיקה שלנו מציעה לכם גם עיצוב גרפי לכרטיסי הברכה שלכם, על פי הטעם האישי שלכם והמסר שאתם רוצים להעביר בכרטיס הברכה שלכם. עם ספידגרף, אתם מקבלים את השירות הטוב ביותר, ואת האיכות הגבוהה ביותר.

רוצים להדפיס כרטיסי ברכה מעוצבים לחברים, לפני משפחה, למכרים? בואו להדפיס אותם עם מגוון עיצובים מרהיבים, ובאיכות הגבוהה ביותר, רק עם ספידגרף!

קראו עוד: כרטיסי ברכה לפסח
קראו עוד: כרטיסי ברכה לראש השנה