מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

כרטיסי ברכה לחנוכה

ספידגרף מתמחה בהדפסת כרטיסי ברכה לחנוכה. בספידגרף יש מגוון רחב של ברכות לחגים, ברכות חגיגיות לחג החנוכה מעוצבות בהידור רב ובאיכות גבוהה. ברכות לחנוכה מודפסות בעיצוב חדשני וברמה הגבוהה ביותר. נעשית ברכה לחנוכה בהדפסת פרוצס. בספידגרף מדפיסים לקראת חג החנוכה ברכות עם ציפוי לימינציה. לקראת חנוכה, בבית דפוס ספידגרף ניתן להדפיס ברכות לחנוכה במגוון רעיונות ובשילוב הדפסות מיוחדות.

כמותמחיר ₪
100החל מ-2 ש"ח ליח'
200החל מ-2 ש"ח ליח'
300החל מ-2 ש"ח ליח'
600החל מ-2 ש"ח ליח'

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים משלוח,
משלוח בתוך תל אביב 30 ש"ח (חברת משלוחים),
משלוח מחוץ לתל אביב 60 ש
"ח (חברת צ'יטה משלוחים).

בהזמנה מעל 300 יח' תינתן 10 % הנחה.
בהזמנה מעל 600 יח' תינתן 20 % הנחה.
כל סוגי כרטיסי הברכה מותאמים למעטפה 23*11.
שינוי בנתונים כרוך בתשלום נוסף, שאל את נציג המכירות.
המחיר כולל הדפסת לוגו בצבע 1.
הדפסת לוגו עם מס' צבעים כרוכה בתוספת תשלום.

  הדפסת ברכות לחנוכה

  בעידן בו האצבעות שלנו קצרות על ההדק ושולחות בכל חג ברכות דרך המכשיר הסלולרי או דרך המייל שלנו, הדפסת ברכות לחנוכה או לכל חג אחר מהווה מחווה מקורית ומרגשת עבור כל מי שמקבל את הברכה. היום לא צריך לחפש בנרות בתי דפוס שיכינו לנו עיצוב מקורי או לחכות שבועות ארוכים להכנת הברכות, אלא אפשר לעשות זאת בנוחיות של המחשב הביתי ורק ללכת לאסוף מבית הדפוס כשהברכה מוכנה, ימים ספורים לאחר ביצוע ההזמנה.

  כרטיסי ברכה לחנוכההעובדה כי פשוט וקל כל כך להדפיס ולשלוח כרטיסי ברכה עם ברכות לחנוכה מאפשרת לנו לחדד את כל החושים ולחשוב על ברכות מקוריות וייחודיות שיגרמו למי שמקבל אותם להרגיש שחשבנו רק עליו. אחד הרעיונות המתוקים ביותר לברכות לחנוכה הוא הדפסת מתכון לסופגניות על גב הברכה. בגוף הברכה נאחל למקבל חג שמח ומלא אור ואילו מאחורה נמליץ לו על המתכון המושלם לסופגניות מבית סבתא. 

  רעיון נוסף הוא לשלב גרפיקה מיוחדת שתציג סופגניות, חנוכיות צבעוניות, סביבונים ועוד סמלי חג בצורה מעוצבת ואטרקטיבית ובצבעים בוהקים ועכשוויים. הברכה יכולה להיות דו צדדית, לעבור למינציה כך שתהיה קשיחה ועמידה לאורך זמן, להיות מודפסת במדפסות שמדפיסות סוגי נייר שונים ואפילו להפוך לפנקס פתקים או ללוח שנה, אם עדיין לא הספקנו לקנות אחד. 

  אם אנחנו מבצעים הדפסת כרטיסי ברכה לחנוכה מטעם בית העסק בו אנחנו עובדים או החברה בבעלותינו, הברכה יכולה לכלול כמובן את שם העסק, את הלוגו של החברה ואת פרטי ההתקשרות וכך להפוך לכלי שיווקי חביב ולתזכורת צבעונית ללקוחות הקבועים שלנו. 

  קראו עוד: כרטיסי ברכה לראש השנה
  קראו עוד: כרטיסי ברכה לפסח