מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

הדפסת קבלות

הדפסת קבלות
הדפסת קבלות

ספידגרף, מבין בתי הדפוס הוותיקים בתל אביב, מתמחה בהדפסת פנקסים למגוון צרכים שונים, דוגמת הדפסת פנקסי קבלות. אצלנו בספידגרף - דפוס דיגיטלי - ניתן להדפיס פנקסי קבלות במגוון גדלים, דוגמת A5. הדפסת פנקסי קבלות נעשית באיכות יוצאת מהכלל עם נייר כימי 75 גרם ובמגוון עיצובים גרפיים חדשניים. מעוניינים להדפיס פנקסי קבלות בבית דפוס? צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר ויחס אישי מהרגע הראשון.

הדפסת קבלות כחלק מתהליך השיווק בעסק

הדפסת קבלות בתל אביבכללי החשבונאות התקינים מחייבים כל עסק לספק קבלה על כל עיסקה. קבלה צריכה גם לכלול את פרטי העסק וכתובתו, מספר העוסק שלו – או אישור על עוסק פטור – וכן המע"מ שנכלל. בדרך כלל הקבלות המודפסות הן סטנדרטיות בעיצוב פשטני ואפרורי משהו. רבים הם העסקים שכל מה שהם עושים בעת הדפסת קבלות זה הוספת כיתוב כללי שכולל רק את שמם ודרכי ההתקשרות איתם. מעטים חושבים להשקיע מעבר לכך. אבל הם מחמיצים הזדמנות שיווקים חשובה ביותר , כי קבלות יכולות להיות חלק בלתי נפרד ממערך השיווק של העסק.

קבלה שמעוצבת בצורה מתאימה יכולה למשוך לקוחות פוטנציאלים לא פחות, ואולי יותר. מאשר הצעת מחיר מפתה. קבלה יכולה לשדר שמרנות ועייפות, או רעננות וצמיחה, הכל בהתאם לתחום העיסוק. קבלה של מסעדה למשל לא צריכה להיראות כמו קבלה של חנות מחשבים - לכל עסק מתאים סוג אחר של חשבונית.

עיצוב קבלה - חשוב לכל עסק

אנו רואים כי כל עסק יכול להיעזר בעיצוב קבלה במסגרת תכנית לקידום ומיתוג. קבלה מעוצבת היא חלק מתהליך ההיכרות הלקוח עם העסק, ויכולה לסייע בחיזוק הרושם הראשוני שקיבל.כמו כן יש הרבה עסקים המתמחים בסוגים שונים של עיצוב כרטיסי ביקור מיוחדים.

חשיבות עיצוב גרפי של הקבלה

עיצוב גרפי מוצלח יכול להפוך הדפסת קבלות שגרתית לחלק מקידום העסק והשגת לקוחות. לא חייבים להשקיע בכך סכומים משמעותיים. לפעמים די והותר להוסיף לפרטי העסק איזה ציור קטן שמשדר את עיסוקו ואת ואופיו כדי לעורר יעניין בלקוח פוטנציאלי. דרך נוספת לא יקרה של עיצוב קבלות הינה שימוש בשירותי האינטרנט כדי למצוא אתרים שמציעים מגוון מרשים של עיצובים, החל מהוספת צבע ועד לציור מודרני.

עיצוב פנקס קבלה יכול להיעשות במספר דרכים

  1. ניתן לעצב לבד את גודל הקבלה וצורתה, ואת הפרטים שיכללו בה, בהתאם לטעמו האישי. זאת הדרך הפשוטה והחסכונית ביותר. אולם היא גם משדרת חסכנות יתרה ויכולה להרחיק לקוחות שמחפשים מקום יותר מכובד. 
  2. בימינו ניתן גם לבחור עיצוב גרפי מתאים מתוך אתר אינטרנט. זאת דרך יותר מקצועית ופחות חסכנית, אולם גם יותר מוגבלת מבחינת האפשרויות שהיא מעניקה. 
  3. דרך שלישית שפתוחה בפני בעל העסק הינה פניה למעצב גרפי מקצועי. זאת הדרך היקרה אולם לפעמים המתאימה והמשתלמת ביותר לעסק.

הדפסת קבלות לאירועים

סוג אחר של הדפסת קבלות נוגע לאירועים השונים הנוגעים לחיינו. בעלי עסק שקשורים לאירועים שונים יכולים לעצב קבלות שיתאימו לכל אירוע: החל מהזמנות לבת מצווה ועד למסיבת רווקים, או כנס רב משתתפים. התשלום על כל אירוע מסוג זה יכול להיות מלווה בקבלה עם דברי ברכה קצרים למשל ועיצוב הולם, שיוכל אפילו לשמש מזכרת מהאירוע ולהיות כלי נוסף של שיווק. זקוקים לשירותי הדפסת קבלות בתל אביב? צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר בהקדם ויחס אישי מהמדרגה הראשונה.

הדפסת קבלות בתל אביב - מחירים 

כמותמחיר ₪
5200
10250
20440
50900

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים משלוח,
משלוח בתוך תל אביב 30 ש"ח (חברת משלוחים),
משלוח מחוץ לתל אביב 60 ש
"ח (חברת צ'יטה משלוחים).

הדפסת קבלות - 25 דפים בכל פנקס, מקור + 2 העתקים מנייר כימי בגודל 5-A.
ניתן להזמין גם 50 דפים בכל פנקס – בתוספת תשלום, שאל את נציג המכירות.
ניתן להדפיס פנקסים בגודל 4-A – בתוספת תשלום, שאל את נציג המכירות.

קראו עוד: קבלות עוסק פטור
קראו עוד: הדפסת חשבוניות בתל אביב