מינימום הזמנה 200 ₪ מבצעים עבודות מסחריות בלבד *לא מבצעים עבודות פרטיות בודדות*
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

חשבונית עסקה

חשבונית עסקה
חשבונית עסקה

ספידגרף מתמחה בהדפסת חשבוניות עסקה. הדפסת חשבוניות עסקה מודפסות בגודל A5 ובמבחר גדלים נוספים. חשבוניות עסקה מודפסות בספידגרף בגודל סטנדרטי. חשבונית עסקה מיוצרת בספידגרף באיכות גבוהה מנייר כימי 75 גר' מעולה. ניתן לקבל חשבונית עסקה בגדלים שונים. אצלנו מלווים את הלקוח בתהליך הדפסת חשבונית עסקה החל מהעיצוב וכלה בהדפסה.
 

חשבונית עסקה היא חובה לכל עסק

כל בית עסק שפועל בישראל מחוייב על פי חוק להוצאת חשבונית מס או חשבונית עסקה, כפי שהיא קרויה בדרך כלל. חשבוניות עסקה מאפשרות לבתי העסק להוציא הוראות תשלום ללקוחותיהם שקיבלו שירות או קנו מוצרים והן חייבות לכלול פירוט של סוג השירות או פרטים על המוצר, מחיר שנקבע וכן מע"מ ומחיר סופי. חשבוניות עסקה מועברות על ידי בתי העסק אל לקוחותיהם באופן שוטף לאורך כל ימות החודש או לחילופין יוצאות בדואר פעם בחודש, בהתאם לסיכום בין הלקוח ובין מוציא החשבונית. 

תפקיד נוסף ומשמעותי של חשבונית עסקה הוא כמסמך מחייב לחישובי מע"מ. כל חשבונית עסקה שיוצאת בבית עסק וניתנת ללקוח, כוללת חישוב של תוספת מע"מ לפי החוק. עם החשבונית הזו יכול הלקוח לזכות בהחזרי מס בהתאם לחוק ולחשב את המע"מ, כפי שנדרש ממנו לפי החוק. 

הדפסת חשבוניות עסקה – מה צריך לדעת? 

כשמדפיסים חשבוניות עסקה חשוב לוודא כי כל הפרטים הדרושים על פי חוק נכללים בתבנית ההדפסה. אלו הפרטים שכל חברה או בית עסק חייבים לכלול על חשבוניות העסקה שלהם:
1. פרטי חברה מלאים – שם, כתובת, טלפון וכדומה. 
2. מס' עוסק מורשה במע"מ.
3. מספר סידורי של החשבונית. כל חשבונית בין אם היא מודפסת בבית דפוס או דרך תוכנת חשבונאות במשרד, נושאת מספר סידורי. במידה ומדובר בהדפסת פנקסי חשבוניות עסקה, גם הפנקס ממוספר. 
4. תאריך ביצוע העסקה – לרוב בחשבוניות מודפסות מופיע תאריך הפקת החשבונית, בחשבוניות מודפסות בבית דפוס יש לציין את התאריך. 
5. פרטי הלקוח –  כתובת, שם לקוח או חברה מלא, שם איש הקשר וכדומה. 
6. תיאור השירות או המוצר. 
7. סכום העסקה ללא מע"מ ועם מע"מ. לרוב המע"מ מתווסף אחרי ציון הסכום ההתחלתי ופירוט השירות או המוצר ולבסוף – מצויין הסכום הסופי, כולל מע"מ בתיבת הסיכום. 
8. חתימת נותן השירות או המוכר, או מישהו שבעל סמכות ורשות חתימה בעסק.
9. חותמת העסק (ניתן להדפיסה על החשבוניות מבעוד מועד)
10. ציון האם החשבונית היא חשבונית מקור או העתק. בחשבוניות מודפסות במחשב מודפס העתק באופן אוטומטי ואילו פנקסי חשבוניות כוללים העתקי קופי. 
11. תנאי התשלום
12. פרטים נוספים כמו תנאי העסקה, זמן אספקה וכדומה. 

חשבונית עסקה עושים בספידגרף

לפני שמדפיסים פנקסי חשבוניות עסקה חשוב לוודא כי הפנקסים מודפסים ב - בית דפוס מוכר ומנוסה, יש לראות את התבנית שמכינים בבית הדפוס ולאשר אותה לפני ההדפסה כדי לוודא כי כל הפרטים נכונים ואין טעויות שיצריכו ביטול חשבוניות או החזרת חשבוניות, תהליך חשבונאי לא פשוט. בנוסף, כדאי לוודא כי יש מספר העתקים מתאים לדרישותינו וכי המספר הסידורי תואם את הדפסת החשבוניות שעשינו בעבר, כך שלא יצאו מבית העסק חשבוניות כפולות. 

כמותמחיר ₪
5200
10250
20440
50900

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים משלוח,
משלוח בתוך תל אביב 30 ש"ח (חברת משלוחים),
משלוח מחוץ לתל אביב 60 ש
"ח (חברת צ'יטה משלוחים).

25 דפים בכל פנקס, מקור + 2 העתקים מנייר כימי בגודל A-5.
ניתן להזמין גם 50 דפים בכל פנקס - בתוספת תשלום, שאל את נציג המכירות.
ניתן להדפיס פנקסים בגודל A-4 - בתוספת תשלום, שאל את נציג המכירות.

קראו עוד: הדפסת קבלות
קראו עוד: פנקסי הזמנות