מינימום הזמנה 200 ₪
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

הדפסת כרטיסי ביקור

הדפסת כרטיסי ביקור
הדפסת כרטיסי ביקור

בית דפוס ספידגרף מתמחה בהדפסות של כרטיסי ביקור, במגוון דגמים ואפשרויות. בבית הדפוס ניתן להדפיס כרטיס ביקור בגודל 9*5 בהדפסת פרוצס וגם להדפיס כרטיסים עם הבלטה והטבעה. הדפסת הכרטיסים אצלנו נעשית באיכות מעולה ובעיצוב גרפי חדשני ומעודכן, כאשר ניתן לשלב בעיצוב כרטיס ביקור הדפסות מיוחדות. בבית דפוס ספידגרף מלווים את הלקוח בתהליך הפקת כרטיס ביקור החל מהרעיון, העיצוב וכלה בהדפסה וגימורים מיוחדים. מחפשים הדפסת כרטיסי ביקור בתל אביב? מעוניינים לבצע הדפסת כרטיסי ביקור מהיום להיום? פנו אלינו ונשמח לסייע.

הדפסת כרטיסי ביקור יכולה להיות אירוע נעים מאוד עבור אדם שפותח עסק חדש - היא פניו ויוקרתו. אך ההדפסה היא רק חלק מתהליך שעוברים בעלי עסקים כאשר הם רוצים למתג את עצמם. כחלק תהליך ארוך של מיתוג עסקים מדפיסים בבית דפוס ניירות ממו, דפי לוגו ועוד. מכל מוצרי המיתוג הדפסת הכרטיסים היא ההדפסה המהנה ביותר והייצוגית ביותר עבור בעל העסק.

הדפסת כרטיסי ביקור מעוצבים בתל אביב

כאשר אנחנו מגיעים לבית דפוס איכותי על מנת להדפיס כרטיסי ביקור באפשרותנו לתת למעצב גרפי שעובד על כרטיסי הביקור שלנו את כל ההנחיות והרעיונות שאנחנו מעוניינים שיופיעו בכרטיס, על מנת שיודפסו הכרטיסים טובים ויפים כרצוננו. ההדפסה היא תהליך שצריך להתבצע מתוך הבנה עמוקה לגבי הצרכים של הלקוח או העסק ולהתאים לחזונו. כאשר אנחנו מעצבים ללקוחות כרטיסי ביקור אנחנו בעצם מעצבים את החזות שלהם כלפי חוץ ואת הדרך בה הם מציגים את עצמם. הכרטיסים יכולים להיות דרך מצוינת לתקשר עם לקוחות עסקיים גם ללא מילים.

סוגי הדפסת כרטיסי ביקור

הדפסה של כרטיסי הביקור יכולה להתבצע בדפוס אופסט או בדפוס דיגיטלי, כל אחד מסוגי ההדפסה מתאים לצרכים אחרים של לקוחות. הדפסה בדפוס אופסט מתאימה ללקוחות שזקוקים להדפסה בכמויות גדולות יותר ובאיכות גבוהה , לעומת זאת הדפסה בדפוס דיגיטלי מתאימה ללקוחות שזקוקים לכמויות קטנות יחסית של כרטיסים ושוני נוסף שקיים בין סוגי ההדפסות מתייחס לזמני האספקה. לקוחות שזקוקים להדפסה בהולה של כרטיסים לאירוע מיוחד יאלצו לשלם מחיר גבוה יותר עבור ההדפסה בדפוס דיגיטלי בעוד שלקוחות שאינם מחויבים ללוח זמנים צפוף יכולים ליהנות מהדפסת כרטיסי ביקור באופסט במחירים זולים יותר ובאיכות מקסימאלית.

הדפסת כרטיסי ביקור - שער לעולם העסקים

הדפסת כרטיסי ביקור הוא תהליך שמאפשר לנו לקיים קשרים עסקיים עם אנשים, ברגע שאנחנו ניגשים לבית דפוס, אנחנו בעצם עוזרים לעצמנו לפתוח דלת שאיננו יודעים לאן היא תוביל. הדפסת הכרטיסים הוא צעד חשוב על מנת ליצור לעצמנו תדמית ופנים וריטואלים בעולם העסקים ,כרטיסי הביקור אותם אנחנו מדפיסים בבית דפוס משמשים עבורנו כלי לתקשורת ויחסי ציבור בעולם הגדול. כאשר אנחנו עומדים בפני הדפסת כרטיסים, עלינו לחשוב על כך שכרטיסי הביקור שלנו הולכים לפנינו והם משמשים עבורנו בתור שגרירים במקומות מסוימים. התהליך פותח עבורנו אפשרויות חדשות בעולם העסקים ומאפשר לנו לצמוח ולגדול. אצלנו בספידגרף יש צ'ופר מיוחד ללקוחות הקרובים אלינו גיאוגרפית - שירותי הדפסת כרטיסי ביקור בתל אביב ללא דמי משלוח.

מחירי הדפסת כרטיסי ביקור

מחפשים כרטיסי ביקור? פנו לספידגרף

כמותמחיר ₪
200190
500250
1000450
2000600

המחירים אינם כוללים מע"מ ואינם כוללים משלוח,
משלוח בתוך תל אביב 30 ש"ח (חברת משלוחים),
משלוח מחוץ לתל אביב 60 ש
"ח (חברת צ'יטה משלוחים).

 

כרטיס הביקור בגודל סטנדרטי 5*9 ס"מ, מודפס ע"ג נייר כרומו 300 ג' פרוצס צד 1 + למינציה.
שינוי בנתונים כרוך בתשלום נוסף, שאל את נציג המכירות.
המחירים נכונים לכרטיסי ביקור לפי פורמט הקיים באתר בלבד.
ניתן להזמין פינות מעוגלות בתוספת 60 ש"ח.

 

קראו עוד: כרטיסי ביקור מיוחדים
קראו עוד: צילום מסמכים בתל אביב