ספידגרף
A
A
A
A
שלח קובץ וקבל הצעת מחיר
צרף קובץ

צרף קובץ*

5 רעיונות להדפסה על חולצות

5 רעיונות להדפסה על חולצות

חזרה
5 רעיונות להדפסה על חולצות

חולצות מודפסות הן מוצר פופולרי מאוד, וקל להבין למה: הן מוסיפות אלמנט ייחודי להופעה שלנו, מאפשרות לנו לבטא את עצמנו, משעשעות ו/או מעניינות - והכל במחיר סביר לגמרי. בזכות השתכללות הטכנולוגיות אפשר להדפיס כל מה שרוצים ולקבל תוצאה איכותית, כולל תמונות שמתאפיינות בחדות גבוהה ובהפרדת צבעים מלאה, ובנוסף החולצות עמידות ומספקות לנו נחת לאורך שנים רבות - כך שכל מה שנשאר הוא להחליט מה מדפיסים על החולצה.

הדפסה על חולצת חתונה

הדפסה על חולצות חתונה כוללת מסרים משעשעים כדי לשבור (במידה הנכונה כמובן) את הרצינות של האירוע המרגש ואת הלחץ שמתלווה אליו.

דוגמה מצוינת היא "עוד 'בקרוב אצלך' אחד ואני חותכת", וגם "יופי, עכשיו תעשו לנו נכד" להורים של הכלה ו/או החתן (אם כי החולצה הזו עלולה גם להלחיץ…)

הדפס לחולצת סוף קורס

במקרים אלה החולצות המודפסות נועדו להנציח תקופה מיוחדת שכוללת אינספור חוויות ובעיקר הווי פנימי שרק בעלי החולצות מבינים. כמו כן כדאי להוסיף גם פרטים לגבי הקורס או המסלול - למשל "קורס חובשים דצמבר 2017". לפעמים המשפחה רוצה גם היא להעניק לחייל שהשלים מסלול מפרך חולצה שתמחיש כמה כולם גאים בו, ובמקרים אלה הבסיס הוא תמונה מחמיאה במיוחד של החייל/קצין/טייס/חובל וכו'.

מה מדפיסים על חולצה לתינוק?

כשמחפשים רעיונות עבור הדפסה על חולצה לתינוק כדאי גם כן להעדיף את אלה השנונים והמצחיקים עם איור מתאים: "מה נראה לכם, שנולדתי אתמול?", "אם אני לא ישן, אפ'חד לא ישן", "עדיין גר עם ההורים", "יש לי אבא פגום"... אם הקונים הם סבא וסבתא, אפשר למקם במרכז החולצה תמונה שלהם עם התינוק/ת ולהוסיף כמה מילות אהבה - למשל "אוהב את סבא וסבתא" עם חץ אליהם, "אהבה ממבט ראשון" עם תמונה שבה התינוק מתבונן במבט זגוגי בסבא וסבתא וכו'.

הדפסות על חולצות יום כיף

כשמארגנים לעובדים יום כיף כדאי לצרף לחגיגה גם חולצה מודפסת - חולצה שמבחינת העובדים היא מזכרת מוצלחת לחוויה המהנה ומבחינת העסק היא עוד דרך למתג את עצמו כמוביל ובעיקר ככזה שמשקיע בעובדים שלו.
בהתאם ההדפס יכלול את הלוגו של העסק, ולרוב גם טקסט קצר שמנציח את האירוע - למשל "יום גיבוש אפריל 2019". עוד כדאי לדעת שגם אם מזמינים הדפסת חולצות מהיום להיום האיכות היא גבוהה ללא פשרות.

הדפסת חולצות עבודה

כשהמטרה היא חולצת עבודה, ההדפס יהיה רציני יותר וגם העיצוב ידגיש רצינות ומקצועיות. לרוב יופיע הלוגו של החברה יחד עם שמה, ובמקרים מסוימים גם מספר טלפון או כתובת. דגש חשוב אחר במסגרת הדפסת חולצות עבודה הוא איכותן ועמידותן - כדי שהעובדים שלכם יוכלו להשתמש בהן במשך זמן רב מבלי שידהו - חולצה דהויה יוצרת רושם בעייתי לעסק, ולכן כדאי לוודא שההדפסה היא האיכותית ביותר שיש.