ספידגרף
A
A
A
A
שלח קובץ וקבל הצעת מחיר
צרף קובץ

צרף קובץ*

איך מדפיסים על מוצרים?

איך מדפיסים על מוצרים?

חזרה
מתנות מיוחדות

כאשר נוצר צורך לבצע הדפסה ניתן לפנות לחנות שעוסקת בתחום הדפוס, ולגלות שפע עצום של אפשרויות. הן בתחום הדפסות על מוצרי נייר והן בתחום הדפסות על מוצרים. אם אתם מתעניינים על הדפסות על מוצרים, ואתם מעוניינים לדעת כיצד מבצעים זאת קראו על כך להלן. כך תדעו מה עליכם לעשות כדי להצליח בהדפסה שלכם, ולשוב עם מוצר מעוצב ונאה מותאם אישית לצורך ולמטרה שלכם.

כך תבצעו הדפסה על מוצרים

שלב ראשון – בחירת מוצר
השלב הראשון שלכם לקראת ההדפסה הינו שלב בחירת מתנות מיוחדות או מוצר. על איזה מתנות מיוחדות/ מוצר תרצו לבצע הדפסה? יש מגוון עצום של מוצרים רלוונטיים, ולמעשה על כל מוצר שלא תרצו תוכלו לפנות לבית הדפוס ולברר באשר אפשרות ההדפסה על מוצר זה. לחילופין אתם יכולים לבחון את האפשרויות בבית הדפוס בו ניתן לבצע הדפסות על מוצרים, ולגלות את המוצר שמתאים למטרה שלכם.

שלב שני – מה מדפיסים?
לאחר שהחלטתם על מה אתם מדפיסים, אתם צריכים לגבש החלטה באשר להדפסה עצמה. מה אתם מעוניינים להדפיס? האם אתם רוצים להדפיס תמונה? עיצוב גרפי או בכלל כיתוב? חשוב לכם לחשוב היטב על המסר שאתם מדפיסים. בין אם מדובר על מוצר שנועד לתתו כמתנה, ובין אם זה מוצר פרסומי שאתם ממתגים אותו. חשוב למצוא את המסר הקולע ואת העיצוב המוצלח שישוו למוצר מראה נאה.

שלב שלישי – התאמה ועיצוב
זה הזמן לוודא כי אתם מזמינים הדפסה מוצלחת שתוביל לתוצאה מושלמת. חשוב לבחון את האובייקט שאתם עומדים להדפיס מבחינת המראה וכן מבחינת ההתאמה לחפץ שעליו אתם מדפיסים. הדפס שמתאים לחולצה לא תמיד יתאים לכרית. וכן הלאה. גם מבחינת הגודל של ההדפסה עליכם לבדוק התאמה, ולוודא כי גודל ההדפס מתאים לגודל המוצר והתוצאה שתתקבל תהיה יפה.

שלב רביעי – האם זה לטעמנו?
השלב הבא הוא בדיקה ווידוא כי אתם מרוצים ואכן סבורים שזו ההדפסה המוצלחת שלכם. חשבו ונסו לדמיין כיצד תראה התוצאה. איך תתקבל ההדפסה על החפץ? אולי כדאי להוסיף גוון נוסף? אולי להוסיף מסגרת עדינה? רק לאחר שאתם בטוחים בעצמכם המשיכו לשלב הבא.

שלב חמישי ואחרון – מזמינים!
כעת הגיע הזמן לבצע את ההזמנה שלכם. אם אתם אכן בטוחים וסבורים שזו ההדפסה המוצלחת על החפץ הרצוי לכם, אתם פשוט מבצעים את ההזמנה מול איש המכירות של בית הדפוס.

ספיד גרף בית דפוס בתל אביב מזמינים אתכם ליהנות מניסיון של שנים לצד קדמה עכשווית ביותר ואתר מתנות קטנות בבחירת מתנות מיוחדות ומקוריות !!