ספידגרף
A
A
A
A
שלח קובץ וקבל הצעת מחיר
צרף קובץ

צרף קובץ*

5 רעיונות מגניבים להדפסה על חולצות

5 רעיונות מגניבים להדפסה על חולצות

חזרה
 5 רעיונות מגניבים להדפסה על חולצות

חולצות מודפסות הן טרנד מנצח: הן מצחיקות, הן מרגשות, הן אישיות, הן מגניבות והן מתאימות לכל מטרה ולכל זמן. הרעיונות לחולצות המודפסות הם בלתי נגמרים ולפניכם רשימה של חמישה רעיונות שאתם חייבים להכיר.

1.  חולצות לחתונה של פונגו: חולצות המיועדות לאירועים הפכו כבר מזמן לחובה בכל אירוע אבל בהחלט אפשר להגיד שיש חולצות לאירוע ויש חולצות לחתונה. בתחילת החתונה כולם נרגשים ולחוצים אבל אחרי החופה ואחרי תחילת הריקודים האווירה הופכת להרבה יותר קלילה והרבה יותר נוחה וזה בדיוק הזמן לשלוף את החלוצות המודפסות עם המשפטים המצחיקים או התמונות המשעשעות. אם אתם מנסים למצוא את המשפט המנצח או התמונה המנצחת ולא מוצאים, אתם יכולים לקבל אין ספור רעיונות שנמצאים ברחבי הרשת או להתייעץ עם החברים הקרובים- אנחנו מבטיחים לכם שבזכות הרעיון שלכם לחולצות כולם יסיימו את הערב מתגלגלים מצחוק על הרצפה.

2.  חולצות לטקסים ואירועים מיוחדים: הבן בטקס ההשבעה בצבא, הבת מקבלת תעודה של תואר ראשון באוניברסיטה, אבא מקבל קידום משמעותי בעבודה, יום האם בגיל מיוחד של אמא ורשימת האירועים והטקסים במהלך חיינו שגורמים לנו להתרגשות מיוחדת רחוקה מאוד מלהסתיים. אם אחד מהאירועים האלו מתקרב ואתם לא מוצאים את הדרך להפוך אותם למושלמים חשבו על רעיון לחולצה מודפסת ותצליחו לרגש את כל הנוכחים ובעיקר את בעל החגיגה. הדפסה על חולצה היא הרבה מעבר לסתם חולצה, זה מראה על אהבה גדולה ומחשבה עמוקה שהשקעתם וזה ברוב המקרים המתנה הגדולה ביותר שאפשר להעניק למי שבאמת קרוב אליכם.

3.  סוף הטירונות או סיום השירות הצבאי: במהלך השירות הצבאי יש מספר תחנות שהחיילים עוברים ובין היתר ניתן למצוא את סוף הטירונות, סוף קורס, עלייה לקו במקרה של חיילים קרביים וכמובן יום השחרור הגדול. לכל אירוע כזה נוהגים החיילים להשאיר חולצות מודפסות למזכרת בשילוב תמונה מצחיקה מהשירות או משפט מצחיק ומנצח. הרעיונות והמשפטים לחולצות צבא הם פשוט בלתי נגמרים ואם עדיין לא מצאתם את המשפט שיושב עליכם בול בדקו עם האחים הגדולים או החברים שכבר סיימו צבא ותקבלו רעיונות מגניבים במיוחד.

4.   יום האהבה או יום הנישואים: אין כמו אהבה, כולנו מחפשים אחריה כל הזמן ומי שהיא מגיעה אליו בהחלט יכול להרגיש בר מזל. אם אתם מחפשים את המתנה המושלמת לאהוב או אהובת ליבכם ליום הנישואין או יום האהבה המתקרב ולא מצאתם את המתנה שסוגרת לכם את הפינה חשבו על הדפסת תמונה על חולצה, זו בהחלט יכולה להיות המתנה שתגרום לצד השני להזיל דמעה ולהתרגש עד מאוד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את התמונה שמעלה בכם הכי הרבה זיכרונות או שמכילה בתוכה רגע אחד קסום בתוך הקשר שלכם וזה כבר יעשה עבורכם את כל העבודה.

חולצות ליום יום: לפעמים בשביל חולצה מודפסת לא צריך אירוע מיוחד אלא סתם להיות עם ראש פתוח ולחשוב מחוץ לקופסא. החולצות המודפסות מיועדות גם עבור היום יום ואם אתם מאלו שאוהבים למשוך תשומת לב ואם אתם לא יכולים שאנשים ברחוב לא מסתובבים אליכם שאתם עוברים על ידם אתם יכולים לבחור מבין מבחר עצום של משפטים ותמונות שאף אחד ברחוב לא יוכל לפספס אתכם.