מינימום הזמנה 200 ₪
ספידגרף
A
A
A
A
צרף קובץ

צרף קובץ*

הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות במחירים אטרקטיביים
הדפסת מדבקות במחירים אטרקטיביים

ספידגרף מתמחה בהדפסת מדבקות. בית דפוס ספידגרף מציג הדפסת מדבקות לעסקים במגוון דוגמאות. אצלנו ניתן לקבל מדבקות בעיצוב חדשני וברמה הגבוהה ביותר, כאשר ניתן להדפיס דף מדבקות במגוון רעיונות. ספידגרף מציגה הדפסת מדבקות לעסקים בגדלים שונים. מגוון דפי מדבקות מוצגים באתר של דפוס ספידגרף להתרשמות הלקוחות. יש לציין כי הצוות המקצועי של בית הדפוס מלווים את הלקוח בתהליך הדפסת מדבקות החל מהרעיון, העיצוב וכלה בהדפסה.

ישנם כמה סוגים של מדבקות להדפסה

  • מדבקות נייר שמתאימות בעיקר להדבקה על קרטונים , מעטפות , מוצרי נייר וכד'
  • מדבקות פלסטיק – נקראות גם מדבקות פוליאסטר או וניל מתאימות בעיקר להדבקה על רכבים , זכוכיות , ברזל רק אם הוא נקי – מדבקה הרבה יותר חזקה

הדפסת מדבקות בספידגרף דפוס דיגיטלי

הדפסת מדבקות בתל אביבמדבקות איכותיות הן המראה של העסק והן מוצר פרסומי מובהק. אפשר לחלק אותן ללקוחות קיימים או להעניק אותן לספקים וללקוחות פוטנציאליים, להשתמש בהן בכנסים ובאירועים מקצועיים ולהדביק אותן על ארגזי הסחורה שאנחנו שולחים הלאה. המדבקות מעבירות מסר קצר וקולע על החברה שלנו ולכן הן חייבות להיות איכותיות, מדוייקות ומושכות לעין.

בספידגרף דפוס דיגיטלי תוכלו למצוא מדבקות איכותיות במגוון רחב של עיצובים שיתאימו לכל הצרכים השיווקיים של בית העסק שלכם. אנחנו מקפידים מאד על יצירתיות והתאמה מדוייקת לכל לקוח ולקוח, כך שתוכלו לממש דרך מגוון המדבקות שלנו את כל המטרות הפירסומיות שלכם. אנחנו גם מספקים שירות של הדפסת מדבקות מהיום להיום, הדפסת מדבקות בתל אביב באספקה מיידית ועוד.

ההדפסה בספידגרף היא תמיד הדפסה דיגיטלית איכותית עליה אחראי צוות מקצועי מסור ומיומן. לצד ההדפסה, אנחנו מספקים גם שירותי קדם-הדפסה, אריזה מתאימה ונוחה של המדבקות והבאה לבית הלקוח.

הדפסה עם ספידגרף

אנחנו מקפידים על כל הפרטים הנחוצים להדפסת מדבקות מושלמת:

גרפיקה מוקפדת ואיכותית: אנחנו בודקים היטב את הגרפיקה, דואגים שכל דבר נמצא במקומו ומתחייבים לצבעוניות כפי שנקבעה מראש. אנחנו מציעים את הייעוץ המלא בכל הקשור לבחירת המדבקה, לבניית התוכן שנמצא בה ולבחירת הצבעים והגוונים המבוקשים.

הדפסה מדוייקת ומקצועית: ההדפסה בספידגרף מתבצעת רק על ידי מחשוב מתקדם ובסיוע של הצוות המקצועי בעל הניסיון. אנחנו מקפידים על איכות הדפסה, שמירה על הצבעים שנקבעו ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש.

שירות מכל הלב: בספידגרף חרטנו על דגלנו את נושא השירות. אנחנו מתחייבים לשירות הטוב, המקצועי והיעיל ביותר בתחום הדפסת המדבקות ומוצרי הדפוס האחרים. אנחנו כאן לשירות לקוחותינו בכל עניין ובכל שאלה ומתחייבים לספק את המוצר האיכותי ביותר בזמן הקצר ביותר.

אם אתם מחפשים את השותף המלא ליצירת מדבקות איכותיות, צבעוניות ומרשימות לעסק שלכם, לאירוע או לכל שימוש אחר, אנחנו בספידגרף דפוס דיגיטלי נשמח להציע לכם את כל היתרונות שלנו : גם תהליך הכנה להדפסה והדפסה איכותית, גם שימוש בחומרים הטובים ביותר שיבטיחו לכם מוצר סופי איכותי ועמיד וגם שירות מצויין לאורך כל תהליך ההדפסה. בנוסף - נשמח להציע לכם את מגוון המוצרים הנלווים: הדפסת חוברות, הדפסת פוסטרים, פליירים, מוצרי דפוס למשרד והדפסת כרטיסי ביקור.

קראו עוד: הדפסת כרטיסי ביקור בתל אביב
קראו עוד: דפוס דיגיטלי בתל אביב