ספידגרף
A
A
A
A
שלח קובץ וקבל הצעת מחיר
צרף קובץ

צרף קובץ*

הדפסות ייחודיות למיתוג העסק שלך - כל האפשרויות

הדפסות ייחודיות למיתוג העסק שלך - כל האפשרויות

חזרה
הדפסות ייחודיות למיתוג העסק שלך - כל האפשרויות

מיתוג עסקי מתבצע בדרכים רבות. בשלב הראשון, כל עסק צריך לעבור תהליך מיתוג עסקי מקיף, על מנת לזהות את הנקודות החזקות של העסק, את הבידול שלו ואת קהל היעד שאליו הוא פונה. בהתאם לממצאים הללו, ניתן להעביר את תהליך המיתוג לשלב הגרפי, וליצור לוגו עסקי ושפה עיצובית לעסק. לאחר שישנה שפה עיצובית ולוגו מובנה, ניתן להתחיל ליצור מוצרים שונים, מודפסים או וירטואליים, אשר ישמשו לשיווק ולפרסום של העסק.

הדפסות ייחודיות למיתוג העסק שלך

כיום, ניתן להדפיס כמעט על כל מוצר שהוא. ישנם מוצרי דפוס בסיסיים, אשר משמים כל עסק למטרות שונות, כמו למשל כרטיסי ביקור עסקיים, ניירת משרדית, שילוט לעסק, פרסום סטנדרטי וכן הלאה. אולם כל עסק מעוניין לשווק את העסק שלו בדרכים יצירתיות ונרחבות, על מנת להגיע לקהל לקוחות רחב ככל האפשר. את זה אפשר לעשות באמצעות מגוון רחב של מוצרים ממותגים, כלומר מוצרים אשר נושאים את הלוגו העסקי של בית העסק, וכך מסייעים לעסק לשווק את עצמו באופן טבעי – כאשר כל אדם שנתקל במוצר הממותג לומד להכיר את העסק ואת המוצרים או השירותים שהוא מציע, ואולי גם פונה אל העסק בפועל, כדי לרכוש מוצר או שירות שמתאים לו.

איך מדפיסים על מוצרי פרסום?

ניתן להדפיס כיום, כאמור, כמעט על כל מוצר שהוא – החל מדפים פשוטים ועד לכריכה של ספרים, החל מחולצות ועד עטים וספלים. ההדפסות הללו נעשות בדרך כלל באמצעות שיטה שנקראת הדפסת סובלימציה. שיטה זו מטביעה את הדוגמא הרצויה על המוצר בחום גבוה מאד, כך שנוצר מראה של דוגמא שמהווה, כביכול, חלק מהמוצר עצמו, ואינה נראית כהדפסה חיצונית. שיטת הדפסה זו יעילה מאד, ומתאימה כמעט לכל סוג של מוצר, ממתכת, מזכוכית, מעץ או ממגוון חומרים אחרים. באמצעות הדפסת סובלימציה ניתן להדפיס את הלוגו העסקי בתוספת של כל כיתוב רצוי, על כל סוג של מוצר. כל מנת ליצור מוצרים מסוג זה, מדפיסים תחילה הדפסת ניסיון של הלוגו שאמור להופיע על המוצר, על דף נייר, על מנת לוודא שמדובר בעיצוב מדויק כפי שרצוי לבעלי העסק. לאחר מכן, מעבירים את הדוגמא בשיטת הסובלימציה למוצר שאותו רוצים לשווק בפועל.

איך מזמינים מוצרי מודפסים?

ישנן כיום חברות רבות אשר מציעות הדפסה על מוצרים מכל הסוגים. במקומות אלה ניתן לרכוש מוצרים שמתאימים למיתוג בכמות גדולה, וגם להזמין את ההדפסה המקצועית על המוצרים הללו, על מנת ליצור מוצר שיווקי יעיל ונוח לשימוש. לאחר ההדפסה, העסק יכול להפיץ את המוצרים כמתנה ללקוחות העסק, כמוצר שיווקי בירידים או בכנסים מקצועיים, כמתנה לעובדים או למכרים בהזדמנויות שונות, או בכל הזדמנות אחרת, שבה העסק יכול לשווק את עצמו בצורה יעילה.