ספידגרף
A
A
A
A
שלח קובץ וקבל הצעת מחיר
צרף קובץ

צרף קובץ*

בתי דפוס - כל סוגי ההדפסות

בתי דפוס - כל סוגי ההדפסות

חזרה
בתי דפוס - כל סוגי ההדפסות

נהוג לחשוב שבתי דפוס הולכים ועוברים מן העולם, בעידן התקשורת הדיגיטלית. אך ההיפך הוא הנכון. בתי דפוס כיום פעילים כתמיד ואף יותר מתמיד. התקשורת הדיגיטלית רק מסייעת לבתי הדפוס לקבל הזמנות בצורה מהירה ויעילה יותר, ולבצע את עבודות ההדפסה השונות בצורה יעילה יותר, מקצועית יותר ומתקדמת יותר. בתי דפוס כיום מדפיסים הרבה יותר מאשר ניירת משרדית וכרטיסי ביקור. כיום ניתן להדפיס בבית הדפוס כמעט כל דבר, על כמעט כל מוצר, בתנאי, כמובן, שבית הדפוס מחזיק במכשור המתאים ועושה שימוש בשיטות הדפוס המתאימות להדפסות השונות.

על מה מדפיסים?

אם בעבר הדפסות נעשו רק על נייר ומוצריו, הרי שכיום, הדפוס הדיגיטלי מאפשר ביצוע של הדפסות על כל מוצר, ועל כל חומר – עץ, מתכת, פלסטיק, בד, חרסינה וכן הלאה והלאה, ככל העולה על דעתכם. הדפסה של חולצות, הדפסה על ספלים, הדפסה על שילוט מסוגים שונים – כל אלה נפוצים במיוחד, ונעשים כיום במרבית בתי הדפוס, ללא צורך בפנייה לבית דפוס מיוחד המתמחה בתחום. למעשה, כל עסק שהוא זקוק לעבודות הדפסה שונות, ולא רק על מנת להדפיס, כאמור, ניירת משרדית וכרטיסי ביקור. כך, לדוגמא, כל עסק אשר מכבד את עצמו מדפיס שקיות ממותגות, אשר משמשות את לקוחות העסק, או מהוות פריט שיווקי ייחודי עבור העסק. השקיות הללו יכולות להיות שקיות נייר, שקיות פלסטיק, שקיות ניילון, שקיות בד או כל סוג אחר של שקית, חד פעמית או רב פעמית. אפשרויות ההדפסה כמעט בלתי מוגבלות, וכל עסק יכול ליצור לעצמו שקיות ייחודיות בעלות מיתוג עסקי מתאים.

איך מבצעים את ההדפסות?

אם בעבר נעשו כל ההדפסות באמצעות שיטה של הזרקת דיו על המוצר, הרי שכיום ישנן שיטות רבות של דפוס, כמו דפוס אופסט, דפוס דיגיטלי וכן הלאה. שיטות הדפסה רבות יוצרות, למעשה, הטבעה של הטקסט או התמונה שאותה רוצים להדפיס על המוצר, כך שלא ניתן להבחין כי מדובר בהדפסה, מאחר שההדפסה הופכת להיות חלק מן החומר ממש, ולכן גם אינה מתקלפת או דוהה עם הזמן. בתי דפוס רבים מבצעים הדפסות כאלה על מגוון סוגים של מוצרים, כמו חולצות, עטים, תיקים, שקיות וכן הלאה.

איך מזמינים הדפסה?

ראשית, כמובן, יש לדעת מה רוצים להדפיס, ועל מה. לאחר מכן, חשוב ליצור קובץ מדויק של ההדפסה הנדרשת. בתי דפוס רבים מציעים גם שירות של גרפיקה ממוחשבת מקצועית, כך שניתן ליצור את הקובץ הסופי בעזרת בית הדפוס עצמו. בתי דפוס רבים מציעים שירותי גרפיקה מתקדמים, ואף מעצבים לוגואים וסמלים אחרים עבור בתי עסק שונים. לאחר שהקובץ מוכן באופן מדויק, יש לשלוח אותו לבית הדפוס עם הוראות הדפסה מדויקות. בית הדפוס מבצע את ההזמנה במהירות, ולרוב גם מספק משלוחים ישירים של המוצרים המודפסים.

המאמר נכתב בחסות עדן מן:  http://www.eden-mn.co.il/